Měsíční plány 2019-2020

MĚSÍČNÍ PLÁN    leden   2020

 

7. 9

Exkurze – Logistická škola Dalovice

 

J. Větrovcová
10. 8-13.30

Přednáška – Prales dětem- téma Deštné oceány

( účast dle rozpisu)

D. Slavíková
20. 9 4. A Karlovarské divadlo

TU

 

23. 6. hod

STOP NÁSILÍ 8. A

 

24. 1.2.3.5.hod

STOP NÁSILÍ 2.A.,2.B, 5.A, 5. B

 

24. 10,30

2. stupeň Výchovný koncert Karlovarského symfonického orchestru – Orchestr bez hranic

vstupné 50 Kč , Lázně III.

D. Slavíková+TU
28.

Protidrogový vlak – návazný program

7. B 1.+2. hod

8. B 3. + 4. hod

30.

Předání výpisů vysvědčení

 

31.

Pololetní prázdniny

 

 

 

MĚSÍČNÍ PLÁN    prosinec  2019

 

3. 8,55-11.40

Mobilní Trilopark–1. stupeň (dle rozpisu),

vybíráme 70 Kč

3. 10-16

Technická Aj  – exkurze Karlovy Vary

 

J. Větrovcová
5.

Mikulášská pro 1. stupeň ( připravují žáci 9. tř s TU)

 

5.

2.AB, 5.A-Čertí škola

 

6. 9

Vánoční dílny 1. stupně pro MŠ

 

TU +. St.
11. 8-12.30

5.B  Paměť a efektivní učení

 

TU
11.

Florbal 6.,7. Třída

 

R. Veselý
11. 11

Inženýr junior

 

M.Starý
12. 6. hod

Stop násilí 8.A

 

13. 1.2.3.5.

Stop násilí 2.AB, 5.AB

 

16. 8

Technická Aj – Exkurze Techmania Plzeň

 

J. Větrovcová
17.

 

17

16

2.AB knihovna NR

2.B Vánoční besídka pro rodiče

2.A Vánoční dílny pro rodiče s dětmi

19. 8-11.40 Projektový den – vánoční dílny žáků 2. stupně pro 1.st.

D.Slavíková

D.Dvořáčková

19.

4.A Vánoční škola s přespáním

 

M. Dušková
20. 10

Filmové představení KV – žáci 2. Stupně

 

20.

2.AB Vánoční škola

 

TU

 

PLÁN AKCÍ      ZÁŘÍ  2019

datum čas akce zodpovídá

4.

 

8 4.B – exkurze Varyba KV

A. Mihalová

AP

5.

 

8 8.A – exkurze Paměťové instituce – Bečov

P. Malúš

AP

6.

 

8 7.B – exkurze Paměťové instituce – Bečov

M. Starý

AP

9.

 

9-12,30 8.A – seminář Paměť a efektivní učení D. Slavíková
9. 8 4.A – Dopravní výchova

TU

 

10.

 

8 4.B – Dopravní výchova TU
10. 9-12,30

8.B – seminář Paměť a efektivní učení

 

D. Slavíková
10.   5.AB – exkurze Varyba KV+Muzeum vosk. figurín TU
11. 8

2.A – exkurze Varyba KV

 

 
11. 8

6.B, 8.B – exkurze Paměťové instituce

 

TU+ AP
12. 8 7.A – exkurze Paměťové instituce – Bečov

J.Větrovcová

AP

13. 8

7.A – exkurze Paměťové instituce

 

J.Rokoská

18.

 

9-12,30 8.A – seminář Paměť a efektivní učení D. Slavíková
19. 8

2.B – Svět rizik

 

TU
20. 9-12,30

8.B – seminář Paměť a efektivní učení

 

D. Slavíková
25. 8

2.A – Svět rizik

 

TU
25. 12-15,30

Inženýr Junior Ostrov

 

M. Starý

 

Plány akcí jsou dostupné též v aplikaci Bakaláři!