Školní jídelna – obědy v den vysvědčení

Milí rodiče,

obědy v den vysvědčení 29. června  nejsou automaticky odhlašovány!

Pokud Vaše dítě v tento den nepůjde, je nutné oběd odhlásit.

Odhlášky přijímám do středy 27. června.

Děkuji za pochopení

Pro rodiče nových prvňáčků

Pro rodiče nových prvňáčků:

Po celý červen můžete své dítko přihlásit ke stravování.

Je nutné vyplnit přihlášku ke stravování, kterou naleznete na stránkách školy v sekci jídelna, nebo můžete zajít přímo do kanceláře ŠJ, která je otevřena

Po – Pá 7.00 – 11.00 a 11.30 – 12.30 hod.

Platba je možná převodem, či trvalým příkazem zálohově měsíc předem, nebo inkasem – měsíc zpětně, inkasujeme za skutečně odebrané obědy – u této platby nevznikají přeplatky (jistina 700Kč)…..u vedoucí ŠJ dostanete variabilní symbol a veškeré info.

Přejeme hezké slunečné prázdniny.

Kolektiv ŠJ

Dreierpack

Dreierpack – Krušné hory známé i neznámé

Naše škola vytvořila projekt, který je součástí několika let partnerské spolupráce se dvěma německými (Breitenbrunn a Nattheim) a jednou toužimskou školou. Projekt se jmenuje Dreierpack a letos má podnázev Krušné hory známé i neznámé. Nyní pořádáme tuto akci my, když předchozí roky ji měla na starosti vždy jedna z účastnických německých škol a škola z Toužimi. Projektu se účastní žáci ze 4. a 7. tříd s pedagogickým doprovodem v počtu 12 za každou školu. Vlastní akce probíhá mezi 4. a 7. červnem, všichni účastníci přitom bydlí v Beachcampu v Nové Roli a vycházejí či vyjíždějí odtud na různé akce. Účastníky čeká mj. návštěva podzemí vřídla, porcelánová školička, prohlídka Lokte, pěší cesta na Svatošské skály, celodenní akce v Horní Blatné a průběžně probíhající výtvarné dílny. Projekt z 85 % spolufinancuje Evropská unie prostřednictvím Společného fondu malých projektů v Euregiu Egrensis.