Výlet do Zooparku Chomutov

8.B si zpestřila konec školního roku výletem do Zooparku Chomutov, který chová živočichy palearktické oblasti, tedy zvířata Evropy, severní Afriky a části Asie. Chovanci zoo vcelku bez zájmu přivítali naší skupinu žáků, některým (například medvědům) nestálo ani za námahu se vylézt ukázat (proč taky, že?). I přesto se podařilo spatřit mnohé zajímavé druhy, jako například rosomáka, charzy, tuleně, plameňáky, blavory či rysy. A když už byla námaha z korzování po zoo nesnesitelná, zachránily nás početné stánky s občerstvením. Cesta vlakem tam i zpět byla poněkud dobrodružnější, neboť ve stejný den jely na výlet mnohé další třídy nejen z naší školy, ale všichni nakonec vyvázli bez úhony.

ŠJ – obědy na vysvědčení

Obědy v den vysvědčení nejsou automaticky odhlášeny.

Obědy na tento den odhlašujte nejpozději do pondělí 28.června telefonicky 353951209, nebo osobně v kanceláři ŠJ.