Informace k závěru 1. pololetí 2020/21

Vážení rodiče,

je za námi první pololetí, které proběhlo z velké části distančně. Chtěla bych poděkovat za spolupráci těm z vás, kteří pomáháte vytvářet pro své děti prostředí a podmínky pro to, aby jejich vzdělávání proběhlo co nejlépe.

Předávání výpisu vysvědčení proběhne pro žáky 1. a 2. tříd běžně ve škole, ostatní žáci dostanou výpis po návratu do školy. Pololetní klasifikaci uvidíte ve čtvrtek 28. 1. v Bakalářích.  Žáci dostanou k hodnocení též slovní komentář k výuce za první pololetí. Komentáře najdete u žáků prvního stupně v Komensu, u druhého stupně u známek v pololetní klasifikaci (kromě výchov a informatiky).

29. 1. proběhnou pololetní prázdniny.

Přesné termíny návratů žáků do škol nevíme, pravděpodobně nastoupí do školy od 1. února žáci 9. tříd, ale až bude termín jistý, ještě bude informováni.

Další informace najdete v Bakalářích.

Mgr. Ester Nováková