Výuka od 4. 1. 2021

Vážení rodiče a žáci,
dle usnesení vlády bude probíhat výuka od 4. ledna opět pro téměř všechny ročníky distančně. Na prezenční výuku přijdou do školy pouze 1. a 2. ročníky, pro které bude fungovat též školní družina a školní jídelna. Ostatní žáci si mohou oběd vyzvednout  do jednorázových obalů u zadního vchodu do školní jídelny. Rozvrh pro online výuku a časový harmonogram výdeje obědů je stejný jako na podzim. Paní vedoucí přihlásila od pondělí  4. 1. obědy dětem, které chodily na obědy na podzim v době distanční výuky.

Rozvrhy jsou uvedeny v Bakalářích.

Rozpis výdeje obědů:

12,15 – 3. třídy

12.30 – 4.+5. třídy

13.00 – 6.+7. třídy,

13.30 – 8.+9. třídy

Přeji vám hezký zbytek roku a dobrý vstup no roku nového.

Mgr. Ester Nováková

Vánoční prázdniny

Vážení rodiče, milí žáci,
MŠMT rozhodlo o prodloužení vánočních prázdnin, které tedy budou trvat od 21. 12. 2020 do 3. 1. 2021. Školní družina a školní jídelna v těchto dnech nebudou fungovat.
V pátek 18. 12. bude končit výuka dle běžného rozvrhu. Na 21. a 22. 12. bude možné čerpat OČR.
4. 1. 2021 přijdou do školy v rotačním režimu žáci 6. a 7. tříd.

Přeji vám za celý kolektiv pracovníků školy klidné prožití vánočních svátků a vše dobré v novém roce.

Mgr. Ester Nováková

ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKŮ V LOGICKÉ OLYMPIÁDĚ

V říjnu se uskutečnilo nominační kolo Logické olympiády, kterého se v Karlovarském kraji zúčastnilo 275 žáků v kategorii A (3. – 5. třída). 50 nejlepších řešitelů postoupilo do krajského kola. Mezi nimi bylo i 7 našich žáků z 5. A: Lucka Beránková, Zoe Bot, Klárka Koukolová, Viktorka Veselovská, Vilík Veselovský, Martin Břicháček a Fanda Wágner. Do první desítky se probojoval právě Fanoušek, který skončil na krásném 7. místě v kraji. Ale bodovali i ostatní (v první dvacítce byla ještě Zoe a Lucka). Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.

PaedDr. Miluše Dušková

Webinář o kyberšikaně – pro rodiče

MAP Karlovarsko II zve na webinář pro rodiče žáků ZŠ

Co hrozí dětem v  kyberprostoru a jak proti tomu bojovat“

Kdy: Vyberte si jeden ze čtyř termínů:

středa 2. 12. 2020 od 16 h do 17:30

středa 2. 12. 2020 od 18 h do 19:30

čtvrtek 10. 12. 2020 od 18 h do 19:30

čtvrtek 10. 12. 2020 od 20 h do 21:30

Kde: online prostředí, pro přístup je nutno se přihlásit přes registrační formulář: https://1url.cz/1z06x

Lektoruje: Mgr. et Mgr. Eva Vaňkátová, výchovná poradkyně ZŠ U Obory, Praha 10

Hrozby na internetu pro naše děti.

Víme, jaké stránky děti sledují, s kým komunikují, jaké hrají hry?

Máme chování dětí na internetu pod kontrolou? Co je sexting, kybergrooming a kyberstalking? Rady a doporučení pro rodiče. Účast bezplatná.

Informace na: admin@mas-sokolovsko.eu