Florbal

Ve dnech 23. a 24. listopadu 2016 proběhl na naší škole turnaj ve florbalu v rámci tzv. skupin okresního kola turnajů AŠSK. Zúčastnily se ho týmy z Nejdku a Karlových Varů. Jednalo se o mladší žákyně (kategorie III), starší žákyně (kategorie IV), mladší žáky (III) a starší žáky (IV). Týmy našich žaček sice bojovaly, ale všechny jejich soupeřky nad nimi zvítězily. Mladší žáci jedno utkání vyhráli, jedno remizovali a porážku si odnesli jen z duelu se ZŠ Konečná Karlovy Vary, takže nakonec obsadili 2. místo ze 4 družstev. Starší žáci dosáhli stejných výsledků, ale kvůli horšímu skóre skončili 3. ze 4. Do finále okresního kola postupuje nicméně vždy jen vítězný tým, tudíž ani jedno z našich družstev dále nepostupuje. Ale především hráči ze 7. třídy jsou nadějí pro další turnaje.

florbal-mladsi florbal-starsi