Den otevřených dveří 2018

V úterý 20. března proběhl dá se říci již tradiční Den otevřených dveří. Hojnost návštěvníků byla velká. Ačkoliv nemáme k dispozici žádnou přesnou statistiku, podle všech indicií a fundovaných odhadů dorazilo do školy okolo 150 návštěvníků. Čekalo je uvítání v podobě krátkého hudebního, tanečního a divadelního vystoupení a pak už následovaly návštěvy jednotlivých stanovišť, kde si pro ně žáci i učitelé připravili spoustu soutěží, hádanek, tvoření, kvízů a dalších na mozek i fyzickou zručnost náročných úkolů. Za každé úspěšně absolvované stanoviště obdržel soutěžící razítko a za určité množství razítek získal ceněný certifikát. Posledním stanovištěm byla naše kuchyňka, kde bylo přichystáno občerstvení. Děkujeme tímto všem učitelům a žákům za přípravu a návštěvníkům za hojnou účast. Fotogalerie z akce je zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *