Návrat všech do škol

Vážení rodiče,

dle rozhodnutí vlády od 17. 5. skončí rotační výuka a homogenní rozdělení skupin. Po více než půl roce se tedy vrátí všichni žáci do školy k prezenční výuce a k původnímu rozvrhu. Z informací, které máme, dále platí výuka tělocviku jen venku, hudební výchova bez zpěvu.

Testování bude probíhat jednou týdně v pondělí, chybějící žáci v den, kdy přijdou do školy.

Čestné prohlášení o negativním testu si můžete stáhnout sami z webové aplikace Bakalářů.

Všichni máme za sebou období, které bylo náročné a na které může každý reagovat jinak. Pokud byste pozorovali u dětí nějaký problém s návratem do školy, s adaptací ve škole, kontaktujte třídní učitele, abychom mohli na situaci reagovat a nabídnout pomoc.

S přáním klidného návratu a hezkých dní

Mgr. Ester Nováková