Dušičkový den

Chodíme do školy už skoro tři měsíce a jsme rádi. Učíme se, čteme, píšeme, počítáme, povídáme si, hrajeme si a soutěžíme. Občas ve dvojicích, občas ve větší skupince. Někdy se nám daří, někdy ne, ale to nevadí. Chyby opravíme a příště je zkoušíme neopakovat. Také si užíváme tělocvik a hudební výchovu. Měli jsme už první letošní prázdniny – ty podzimní – a po nich byl dušičkový den. Ráno nás ve třídě přivítala známá hudba z Harryho Pottera, na parapetech oken a interaktivní tabuli svítila světýlka a vydlabané dýně. Učení bylo dušičkové i veselé. Užili jsme si čarovnou matematiku i tajemnou češtinu a při hudební výchově byl taneční rej masek. Byl do další z dnů strávených ve škole, který jsme si užili spolu a rádi.

Žáci 2. B s tř. uč. M. Voláková