Škola v přírodě 3.B

Letošní školu v přírodě jsme strávili v krásném prostředí Bečovské botanické zahrady. Hned po příjezdu jsme vyhnali pavouky ze stanů a zabydleli se. Po výborném obědě nás čekaly „Přírodní dílny v Botance“. S místní lesní žínkou, jsme vyráběli různé přívěšky, samozřejmě z přírodnin. Odpoledne jsme neodolali a skočili do rybníka, jedna paní učitelka nás jistila ze břehu a druhá přímo z vody. Po svačince jsme se vydali na hlubší průzkum zahrady a potom si pohráli na hřišti. Nejlepší to bylo večer, opékali jsme buřtíky, zpívali trampské písně a potmě hráli na schovávanou. Spát se nám chtělo až před půlnocí.  Ráno jsme se vyškrábali na hrad a také  ochutnali bečovskou zmrzku. Na závěr jsme se museli pochválit, jak jsme to bez maminek pěkně zvládli.

Šikulové z 3.B