Putování 2. B s velrybou Varybou „Tentokrát jen tak…“

Poslední výlet 2. B v tomto školním roce. Poslední kilometry pěší chůze. Víc už jich nestihneme. Tentokrát jsme vyrazili vlakem ráno v 7 hodin, abychom neputovali ve vedrech, které nás zastihly při minulém pěším výletě.

Vynechali jsme první dvě zastávky „Putování velryby Varyby“ a namířili jsme si to rovnou do vršku kolem léčebny Mánes až do lesa na 3. stanoviště ke kamenné knize. Šlo to jako po másle. Plnili jsme další úkoly a těšili se na Dianu, kde byla svačina. Byli jsme tam ten den první návštěvníci a v pohodě jsme všichni zvládli spočítat schody až nahoru na rozhlednu.

Dále putování pokračovalo už jen z kopce dolů. V Karlových Varech vrcholili přípravy na 56. ročník MFF, a tak byla některá stanoviště Varyby uzavřena. Nezbývá než se do Karlových Varů po letních prázdninách vrátit a úkoly Varyby 2022 splnit. To už jako žáci 3. B 😊.

Žáci 2. B, tř. uč. M. Voláková, D. Schwarzová