Slavnostní ukončení 9. tříd

V kulturním domě v Nové Roli se v úterý 28. 6. odehrála tradiční akce spojená s koncem školního roku – slavnostní rozloučení s 9. ročníky. Před 16 hodinou se sál začal plnit a brzy byl nabitý téměř k prasknutí. Kromě žáků, učitelů, rodičů a dalších příbuzných zde bylo plno kamarádů žáků, kteří se podíleli na vytvoření občas až bouřlivé atmosféry. Pro všechny bylo připraveno občerstvení v podobě jídla a pití, neboť akce trvala asi 2 hodiny a počasí bylo toho dne obzvláště teplé. Akci moderovali žáci obou tříd, a zazněly i projevy starostky Nové Role Jitky Pokorné, ředitelky školy Ester Novákové, třídních učitelů Jany Větrovcové a Miroslava Starého a asistentky pedagoga Silvy Wágnerové. Obě třídy připravily prezentace svých fotografií a videí a předaly jako poděkování dárky učitelům. Vše vyvrcholilo šerpováním (či stužkováním) a následným focením a neformálním povídáním. Co dodat? Tak čerství absolventi základní školy, ať se vám v dalším životě daří…