Florbalový turnaj kategorie III. (6.-7. třídy)

Ve středu 1.2. se naše škola zúčastnila turnaje ve florbale. Bylo to okresní kolo, ze kterého jsme mohli postoupit do krajského kola. Tento turnaj se uskutečnil v Karlových Varech Dvory ZŠ 1. máje. Jelo nás tam celkem 6. Na turnaji bylo 10 týmů, takže se rozdělily na 2 skupiny po 5 týmech. Vylosovali nám skupinu, kde byly týmy: ZŠ Karlovy Vary Konečná, ZŠ Karlovy Vary 1. máje, Gymnázium Ostrov a ZŠ Karlovy Vary Dukla. Ze skupin mohly postoupit pouze 2 týmy, které se poté utkaly o to, kdo postoupí do finále a kvalifikuje se do krajského kola. Hned 1. zápas se školou ZŠ Konečná Karlovy Vary jsme prohráli o 6 gólů. Ostatní tři zápasy ve skupině jsme vyhráli a postoupili ze skupiny z 2. místa. Semifinále jsme hráli zápas se ZŠ Karlovy Vary Poštovní, který jsme prohráli. Takže jsme se nekvalifikovali do krajského kola a hráli jsme o 3. místo se ZŠ Karlovy Vary Konečná a prohráli jsme. Na turnaji jsme se umístili čtvrtí. Máme z toho radost, jelikož jsme byli v malém počtu a střídat jsme mohli pouze 1 člověka, navíc jeden hráč se nám zranil, takže většinu zápasů jsme museli odehrát bez střídání. Turnaj se nám celkově líbil a bavil nás.

František Wágner