DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

V úterý 21. 3. v 16:00 se opět otevřely dveře naší školy pro veřejnost, a hlavně pro budoucí prvňáčky, kteří se tak mohli podívat do prostor, které budou od září navštěvovat. Všichni malí návštěvníci dostali u vchodu do školy průvodní kartičku, kam sbírali razítka za splněné úkoly na jednotlivých stanovištích. Čekala je opravdu spousta zábavy – práce s pomůckami Hejného i Montessori, zkouška smyslového vnímání, práce s mapou, interaktivní tabulí, chemické i fyzikální pokusy, čtenářský koutek, opičí dráha v tělocvičně, vyrábění v družině a spousta dalších aktivit. Na závěr dostal každý v kuchyňce diplom za splněné úkoly a malé občerstvení. Děkujeme všem organizátorům z řad pedagogů i žáků za přípravu a realizaci akce, příchozím návštěvníkům za milé reakce a zájem o naši školu. Za rok opět na shledanou.