Školanda 5.A

Již po čtvrté jsme si zařídili školandu na začátek září. Důvod je prostý. Po prázdninách se potřebujeme vypovídat a vytvořit týmy, ve kterých budeme pracovat po celý školní rok.

Letos jsme jeli, stejně jako v loni, do Loučné pod Klínovcem. Agentura Sportcentrum nám nabídla odpolední aktivity v podobě lanového centra, trampolín nebo střelby z luku.  Součástí balíčku byla také výborná strava, dobré ubytování a jako bonus naprosto idylické počasí.

Myslím, že jsme si to všichni náležitě užili a můžeme plni dojmů a kamarádských vztahů  začít pilně pracovat.

PS: Moc děkuji paní vychovatelce Ivetě Maxové, že s námi tu čtvrtou školandu dala.

Za 5.A                                                                                                                        Michaela Smyslová, TU