Den otevřených dveří

11. dubna 2017 se otevřely dveře naší školy nejen žákům, ale i široké veřejnosti. Den otevřených dveří začal oficiálně v 16 hodin, ale mnozí zájemci přicházeli již podstatně dříve. Akci zahájila paní ředitelka, přítomna byla i starostka a místostarosta města. Nejprve návštěvníky čekalo krátké divadelní představení žáků 1. stupně a pak už se mohli po skupinkách rozejít do jednotlivých tříd, kde pod dohledem vyučujících a žáků školy dělali různé úkoly, tvořili si výrobky či soutěžili. Za splnění těchto úkolů dostávali razítka a nakonec obdrželi certifikát – Prošel/Prošla jsem základkou. Konečná stanice byla kuchyňka, kde návštěvníky čekalo občerstvení připravené žáky a žákyněmi 9. tříd. Celková účast byla nezávislou statistickou agenturou odhadnuta na 200 lidí. Podle ohlasů zaznamenaných nezávislou sociologickou agenturou se akce velmi vydařila. Těšíme se na další setkání.

Fotogalerie z přípravy občerstvení zde.

Fotogalerie z akce je zde.