Úspěch ve stolním tenise

Tři žáci naší školy se 9. 11. zúčastnili okresních kola ve stolním tenise v rámci sportovních turnajů Asociace školních sportovních klubů. Turnaj probíhal na ZŠ Konečná Karlovy Vary a své zástupce do něj vyslaly kromě nás čtyři karlovarské školy. Náš tým ve složení Lukáš Tomas, Dominik Svoboda a Peter Lieskovan odehrál celkem 4 zápasy s jednotlivými školami. Každý zápas se hrál do 4 vítězných bodů, přičemž k vybojování každého bodu bylo potřeba porazit soupeře v utkání na dva vítězné sety. V případě skóre 3:3 rozhodovala čtyřhra. Naši borci vyhráli všechna čtyři utkání (4:3, 4:1, 4:2, 4:3) a postoupili z 1. místa do krajského kola. To proběhlo 14. 11. v tělocvičně Gymnázia Cheb. V něm už si nevedli tak dobře a skončili celkově 5. ze 6 týmů, když vyhráli jedno utkání ze 4. Každopádně vystoupení našeho družstva bylo velkým úspěchem a vítězství v okresním kole je prvním vítězstvím podobného druhu po mnoha letech.

Video z několika utkání