Aprílový den

První duben je typickým dnem pro nejrůznější žertíky a nachytávky. I v naší škole se tento den velice vtipkovalo. Žáci pátých tříd se netradičně oblékli a zahráli si na učitele. Ve třídách se tak objevili úplně jiní vyučující, než na které jsou žáci zvyklí. Po skupinách si nachystali program jednotlivých hodin: natočili a prezentovali video, vymysleli zajímavé kvízy, připravili si přednášku, zábavné soutěže a úkoly. Do tohoto dne naruby se zapojily i paní učitelky a překvapily děti svým outfitem.

Proč není 1. apríl každý den???

Třídní učitelky D. Schlapáková, M. Šímová

Legiovlak

Do Karlových Varů dorazil LEGIOVLAK, který je velmi zajímavým projektem Československé obce legionářské. Naši žáci měli možnost tuto expozici navštívit a dozvědět se mnoho informací o československých legiích a jejich zásluhách na vzniku samostatného Československého státu. Poznali život legionářů na Transsibiřské magistrále v Rusku, kde v letech 1918 až 1920 probíhaly válečné operace. Pro všechny byla exkurze nezapomenutelným zážitkem.

Za 8., 9. a 5. třídy

Šímová, Schlapáková