Zasněžené pololetní vysvědčení třídy 9. A

Poslední lednový školní den s předáním vysvědčení jsme si opět vyjeli užít do Krušných hor. Počasí nám přálo – všude bílo, parádní prašan, sem tam i modrá obloha. A na lesní trase Sejfy –

Oldřichov – Pernink jenom my, pohoda, žádný spěch, zimní radovánky, prostě no stress. V cíli, na sáňkařské dráze vedle perninské sjezdovky, přišly na řadu boby, kluzáky a pánů deváťáků oblíbený “satanwagen”. Předávání předposledního vysvědčení na základce doprovázel výhled na Pernink a Plešivec a za výskotu a smíchu i nárazový zimní horský vítr. Poté ještě občerstvení v teple v blízkém bistru a na závěr krátký (leč strmý) výšlap na nádraží.

Spaní ve škole 5. A, B

Žáci 5. A a 5. B uspořádali ze čtvrtka 2. 2.  na pátek 3. 2. 2023 společné spaní ve škole na téma: Cesta do vesmíru. Večerní stopovací hra po budově školy prověřila jejich znalosti o vesmíru. V tělocvičně zase museli  v netradičních soutěžích projevit svou šikovnost, rychlost a vytrvalost. Všichni náročné úkoly zvládli a tak vesmírná mise byla splněna.