Florbal III

Okrskové kolo a okresní finále

Ve středu 21. 11. 2018 pořádala naše škola okrskové kolo ve florbale mladších žáků 6. a 7. tříd v kategorii chlapců a dívek. Ve vyrovnaných bojích uspěla obě naše družstva a vybojovala postup do okresního finále v Karlových Varech.

Na hřišti v Hale míčových sportů u hokejové arény jsme se 28. 11. 2018 pokusili o zázrak v podobě postupu do krajského finále s možností vybojovat právo na účast v kvalifikaci o celorepublikový vrchol. Nutno kriticky přiznat, že šance byla malinká a hned v prvních zápasech vzala za své. Naši reprezentanti bojovali jako lvi, holky se praly jako lvice, ale na početnější smečky soupeřů to nestačilo. Přesto čtvrtá místa, těsně pod stupni vítězů, znamenají, že ZŠ Nová Role v konkurenci zhruba 30 škol okresu Karlovy Vary má ve florbalu vynikající výsledky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.