Výuka pro 9. ročník

Vážení rodiče,

dle rozhodnutí vlády je od 11. 5. 2020 umožněna osobní přítomnost žáků 9. ročníků pro účely přípravy a konzultací na přijímací zkoušky. Je umožněna skupina max. 15 žáků, která se nemění po celou dobu. Žáka nelze do skupiny zařadit po 11. 5. Obsahem výuky bude učivo českého jazyka a matematiky. Výuka bude probíhat v úterý a ve čtvrtek, časy budou upřesněny podle počtu skupin.

Žák je povinen mít roušku a sáček na uložení roušky a dodržovat hygienická pravidla, jejich opakovaném nedodržování je důvodem k nevpuštění do školy, resp. k vyřazení žáka ze skupiny či přípravy.

Při prvním vstupu do školy žák předloží čestné prohlášení, které je ke stažení na webových stránkách nebo k vyzvednutí ve vestibulu školy.

Zákonný zástupce je povinen se vyjádřit do 7. 5. třídnímu učiteli.

vedení školy

Čestné prohlášení zák. zástupce ke stažení