Výstava středních škol

Ve čtvrtek 14. 10. 2021 proběhla na SPŠ Ostrov, Klínovecká 1197, výstava středních škol s názvem „Kam po ZŠ“. V rámci výstavy se žákům devátých ročníků představily střední školy, které zde měly svá stanoviště a žáci mezi nimi procházeli a mohli se ptát na to, co je zajímá. Z reakcí žáků mohu říci, že se výstava velmi vydařila. Žáci obzvláště oceňovali praktické ukázky, kdy si mohli prohlédnout „živého“ robota, mohli se nechat nalíčit nebo si pohladit živého dravce a sovu. Všechny školy měly své „stánky“ velmi dobře připravené a deváťáci odcházeli plni nových informací a dojmů. Celková organizace projektu Střední průmyslovou školou SPŠ Ostrov byla také perfektní. Doufáme, že našim deváťákům tato výstava alespoň trochu pomohla v nelehkém úkolu rozhodnout se „Kam po ZŠ“.