Třídy 6. B, 8. A, 8. B na výstavě korunovačních klenotů v Lokti

O Českých korunovačních klenotech, národní kulturní památce,  se žáci učí již na 1. stupni základní školy. Repliky tohoto nejcennějšího českého pokladu se v rámci putovní výstavy vrátily po pěti letech do Karlovarského kraje, tentokrát do nově zrekonstruovaných prostorů Severního paláce hradu Loket.                                                                          V říjnu expozici zhlédli žáci několika tříd 2. stupně naší školy. Komentovaná prohlídka byla ještě doplněna vlastní aktivitou dětí. Získané informace z výstavních panelů zaznamenávaly do připravených pracovních listů. Součástí školní akce byla i prohlídka samotného hradu, vyhlídková věž a hradní kobky s ukázkami různých způsobů středověkého mučení.