Návštěva předškoláků ve škole

Prvňáčci 11. 5. přivítali milou návštěvu. Přišli je totiž navštívit předškoláčci z MŠ v Nové Roli a z MŠ Mezirolí. Děti si pro ně připravily jednoduché školní činnosti z oblasti matematiky a českého jazyka. Měly tak možnost zahrát si na učitele, neboť mladším kamarádům úkoly samy předčítaly, vysvětlovaly a dohlížely na správnost řešení. Nechybělo ani povzbuzování a milá spolupráce. Program pro předškoláky byl zpestřen o práci s IT. V učebně anglického jazyka pracovali s paní ředitelkou ZŠ u interaktivní tabule a v počítačové učebně za pomoci žáků 4. A měli nachystané zábavné didaktické hry na počítačích. Všem se ve škole moc líbilo. Budoucím školáčkům přejeme pohodový start do nového školního roku.