Vánoční dílny

Poslední předvánoční pondělí patřilo v naší škole vánočnímu vyrábění. Žáci z prvního stupně se na celé vyučování vydali na druhý stupeň, kde si pro ně starší spolužáci připravili různá stanoviště.
Ve třídách, které se proměnily na vánoční ateliéry, vznikaly pod rukama malých umělců různé výrobky. S pomocí druhostupňových pomocníků si „prvostupňáci“ vyrobili andílka, hvězdu, vánoční přáníčko a druhou šanci dostaly i staré knihy, ze kterých vznikly papírové vánoční stromky. Sladkou odměnou pak byly perníčky, které si děti samy ozdobily. Žáci pátých tříd si vyzkoušeli tvorbu vánočního vykrajovátka v programu na 3D tisk.
Domů odcházeli všichni spokojení a odnášeli si spoustu zážitků.
Poděkování patří všem žákům, učitelům, asistentům a také členům školního parlamentu, kteří pomáhali s přípravou.