Únor ve školní družině

Návštěva zábavního centra HOPA HOPA 

V únoru se školní družina vydala vlakem na návštěvu zábavního centra HOPA HOPA v Karlových Varech. Pro děti je zde množství prolézaček, obří skluzavka, elektrická autíčka nebo pavoučí síť. Během řádění je možné se příjemně občerstvit. I přesto, že jsme byli po dobrém obědě, mlsné jazýčky zlákala velká nabídka dobrot a lákadel pro děti. Od rodičů dostaly děti malé kapesné, tak si mohly koupit například hopíky, tetování, nebo si zaplatit parádní jízdu elektrickými autíčky. 

Na vstupné jsme použili výdělek, který jsme získali při prodeji výrobků dětí na Vánočním jarmarku.

Dvě hodiny návštěvy utekly jako voda a všichni si užili spoustu legrace a zábavy. Určitě brzy návštěvu zopakujeme. 

Masopustní odpoledne v tělocvičně 

Na konci měsíce jsme uspořádali Masopustní odpoledne všech oddělení školních družin v naší krásné tělocvičně. Celý týden jsme se věnovali vyrábění masopustních koláčů, masek a škrabošek. Děti i paní vychovatelky se oblékly do různých kostýmů a vyrazily si zasoutěžit a zatancovat. Nasazení do soutěží bylo obrovské, tak jsme se společně rozhodli, že první místo patří všem dětem. Odměna byla opravdu sladká. Výborné masopustní koblížky a pusinky nám upekla jedna hodná babička, nechyběly ani bonbony. 

Moc děkujeme. 

Vychovatelky ŠD