4.A ve Světě záchranářů

13.9. jsme jeli do Světa záchranářů, který sídlí v Karlových Varech u Arény. Naším programem byla Dopravní výchova. Nejprve si děti zopakovaly a prohloubily znalosti o dopravních značkách, vyzkoušely si na interaktivní tabuli orientaci v křižovatkách a nakonec jezdily na moderním dopravním hřišti a zkoušely si, jak by v provozu obstály.
Celé dopoledne bylo fajn, děti si uvědomily, že být účastníkem silničního provozu není legrace a ví, že pokud na jaře chtějí získat průkaz cyklisty, musí na sobě ještě hodně zapracovat.
Za 4.A Michaela Smyslová

Zářijová „školanda“ 4.A

Již potřetí jsme jeli na školandu v září, abychom se vypovídali a vytvořili přátelství, která v době prázdnin trochu trpěla. Letos jsme měli pobyt v Loučné pod Klínovcem, který nám zajišťovalo Sportcentrum Loučná. Kromě ubytování a stravy nám vytvořili velmi pestrý sportovně zaměřený program. Během tří dnů jsme zvládli lanové centrum, lukostřelbu, bungee running, trampolíny, vycházky po okolí, míčové hry, zpívání při kytaře a vše ostatní, co k takovému výletu patří. Z počasí jsme zažili snad úplně všechno. Od sluníčka, přes zataženo, silný vítr, liják i bouřku. Nic nám ale nemohlo náš výlet zkazit. Děti byly skvělé a věřím, že jsme si to všichni užili.
Za 4.A Michaela Smyslová