Florbalový turnaj kategorie II

Dne 12. 4. 2023 se v Hale míčových sportů konal turnaj okresního kola kategorie II ve florbale hochů i dívek. Tato kategorie zahrnuje žáky 3.-5. tříd a naše škola byla schopná dát dohromady jen chlapecký tým. Tvořilo ho 8 žáků ze čtvrté a pátých tříd. Celkem se turnaje zúčastnilo 8 týmů, většina z Karlových Varů, některé z Ostrova. Týmy byly rozděleny do dvou skupin po čtyřech. Hrálo se systémem 3+1, 1×12 minut, každý s každým. Dále postupovaly dva týmy z každé skupiny, které hrály play-off, do kraje pak postoupily první dva týmy z celého turnaje. Naše družstvo bylo ve skupině s Konečnou, Ostrovem a Dvory. První dva zápasy jsme prohráli, poslední remizovali 3:3 a celkově tak skončili na sedmém místě. Za úspěch to považovat sice nelze, ale při současném rozložení florbalových sil v základních školách v okresu Karlovy Vary je tento výsledek reálný obraz výkonnosti mladších žáků. Výkony podal náš tým slušné, ale na nejlepší jsme prostě neměli.

Miroslav Starý